همراه بیمار در بیـمارستـان

همراه بیمار در بیمارستان

همراه بیمار در بیمارستان با تجربه  و تخصص خود در کار محول شده به کمک شما خانواده های محترم در ایام سخت بیماری خود یا عزیزان تان می آید. کیفیت مراقبت و پرستاری از بیماران به خصوص اگر بیمار شخص سالمندی باشد، امر بسیار خطیری می باشد زیرا که هم می تواند طولانی مدت و هم بسیار طاقت فرسا باشد.همچنین در بسیاری از مواقع پرستار بیمار یا مراقب بیمار در حین انجام پرستاری از بیمار با چالش های منحصر به فردی مواجه می شود که در خیلی از موارد حاکی از عدم وجود تجربه در مراقبت از بیماران می باشد.مراقبت از بیمار یک تجربه منحصر به فرد است.علاقه و انگیزه انسانی از اولین و مهم ترین ضروریات آن می باشد.

همراه بیمار در بیمارستان

همراه بیمار,همراه بیمار در بیمارستان, پرستار

ارتقای سلامت بیماران یکی از مهم ترین اهداف مراقبت و درمان و یکی از پرچالش ترین ابعاد فعالیت سیستم پرستاری و مراقبتی و درمانی تلقی می گردد. از سوی دیگر تردیدی نیست که برای پاسخ دهی مناسب به نیازهای مراقبتی بیماران در زمینه مراقبت و ارایه ی خدمات درمانی شناخت دقیق نیازهای واقعی بیماران امری ضروری خواهد بود. بسیاری از پرستاران بیماران از دید خود به مسایل و مشکلات بیماران می نگرند این در حالی است که برای دستیابی به عملکرد مطلوب لازم است ما همه چیز را در مورد دنیا و محیط و بیماری شخص از دید فرد بیمار نظاره گر باشیم.

در اینجا نکاتی بیان می‌شود که برای مراقبت از بیمار به شما کمک می‌کند:

برای مراقبت از بیمار، باید بیماری و عوامل شدید شدن یا کم شدن اثر بیمار بشناسید.

بدانید که برای مراقبت از بیمار باید چگونه بر بیماری نظارت کنید و بدانید که در زمان‌هایی که سطح بیماری جایی که باید باشد، نیست، چه کاری باید انجام دهید.

در مراقبت از بیمار، داروها را مدیریت کنید- همه‌ی داروها،

تاثیر رفتارها را بر بیماری بررسی کنید. برای مراقبت از بیمار باید تغذیه و نحوه‌ی زندگی تنظیم شود.

سعی کنید برای مراقبت از بیمار، به همراه او ورزش کنید.

برای مراقبت از بیمار مواظب علایم منفی بیماری باشید.

هنگام مراقبت از بیمار بهتر است با پزشک او در ارتباط باشید.