هدف موسسه ی پرستاری پاکان افق در آغاز راه اندازی موسسه ای جامع بود که بتواند به درخواست خانواده ها در خصوص اعزام پرستار کودک؛ پرستار سالمند و همچنین همراه بیمار در تهران پاسخ گو باشد. در این بین البته که سعی ما بر این بوده است با همراهی کارشناسان خبره و آموزش دیده در رشته های تحصیلی مرتبط رویکردهای نوینی را در پرستاری پایه گذاری کنیم. به همین جهت؛ دپارتمان روانشناسی موسسه در نظر گرفت که اقدام به آموزش و استخدام روانشناسان تخصصی در حوزه پرستاری از کودک نماید. و در نتیجه خدمات موسسه پاکان افق در خصوص اعزام پرستار کودک انگلیسی زبان؛ ترک زبان؛ اسپانیایی و فرانسوی زبان راه اندازی گردید. همچنین مفتخر هستیم که اعلام کنیم اولین موسسه ای هستیم که در زمینه کودکان با نیازهای ویژه از جمله: کودکان اتیسم؛ کودکان بیش فعال؛ کودکان دارای مشکلات رفتاری؛ کودکان دارای مشکلات یادگیری و کودکان دارای مشکلات هوشی و … پرستاران تخصصی آموزش دیده اعزام می کنیم. البته که تمام برنامه های آموزشی و پرستاری؛ پرستاران موسسه پاکان افق توسط تیم روانشناسی مشخص و اعلام می گردند. در این میان ارزیابی های مداوم از عملکرد پرستاران و همچنین ارسال گزارش های عملکرد به صورت ماهیانه؛ به ما در ارایه خدمات با کیفیت مناسب کمک می کند.

در خصوص پرستاری از سالمند؛ به خصوص سالمند آلزایمری؛ پارکینسون؛ افسرده؛ دارای مشکلات حرکتی و جسمی؛ می توانید از خدمات تخصصی موسسه پاکان افق بهره مند گردید. در این میان روانشناسان سالمند موسسه و همچنین متخصصین طب سالمندان موسسه پاکان افق می توانند در کنار خانواده ها باشند.

ماموریت ما بودن در کنار شما و خانوداه شما در لحظه های سخت، و سرنوشت ساز زندگی شماست. موسسه مراقبتی و روانشناسی پاکان افق آرال شعار، “کودک شاد و سالمند فعال” را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده و تیم مجرب آن تمام تلاش خود را در راستای ارائه خدماتی با کیفیت بالا و هزینه پایین انجام می دهد.

اهم خدمات مرکز به شرح ذیل است:

  • خدمات تخصصی برای کودکان، شامل پرستار کودک در منزل، روانشناس کودک
  • خدمات تخصصی برای سالمند، شامل پرستار سالمند در منزل، مراقب سالمند در منزل، همدم و همکلام سالمند،
  • خدمات نظافتی، شامل اعزام نیروی متخصص برای منزل، شرکت ها و سازمان ها
  • خدمات تخصصی مشاوره خانواده و کودک و نوجوان
  • خدمات پرستاری در منزل و حضور همراه در مراکز درمانی
  • و غیره ….

موسسه مراقبتی و روانشناسی پاکان افق آرال با شماره ثبتی ۲۱۰۹۵ و مجوز رسمی ارائه خدمات روانشناسی تخصصی کودک و نوجوان از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ی کشور با شماره پروانه ۴۱۴۲ بر آن است که با تلاش های شبانه روزی و یاری حضرت حق بتواند نقش موثری در جامعه داشته باشد.