درباره ما

جان کلام آن است که سرشت آدمی با مفید بودن آمیخته شده است، رسیدن به این نکته که شما در اجتماع به عنوان فردی تاثیر گذاری گامیبرداشته اید، یک آرامش و اطمینان خاطر به شما می دهد، تا از پوچی و حس مصرف کنندگی مطلق رهایی یافته و خود را مفید ارزیابی کنید. بدیهی است که در جامعه امروزی این اقدامات با لحاظ کردن همه جوانب اجتماعی و انسانی بایستی معطوف به درآمد بوده و شغل آفرینی به همراه داشته باشد تا بتوان خود و سازمان مطبوع خود را با معادلات اجتماعی همسان کرده و سرپا نگه داشت. پس ما نه شعار خدمت مطلق سر می دهیم و نه دنبال تجارت مطلق هستیم. بلکه مجموعه پاکان افق آرال سعی دارد این دو مهم را در کنار هم و به موازات یکدیگر جلو ببرد، و در این راه تا حد توان از ظرفیت های سازمان خود و جامعه استفاده می کند.

با همین رویکرد و نیت، موسسه مراقبتی و روانشناسی پاکان افق آرال با حضور جعمی از متخصصین حوزه فعالیت های مراقبتی و پرستاری در چند بخش اصلی اقدام به ارائه خدمات حرفه ای می کند. تربیت و اعزام حرفه ای پرستار کودک، روانشناس کودک، پرستار سالمند، مراقب سالمند، روانشناس سالمند، همدم، مشاورین زبده، خدمات امور منزل، و ... بخشی از خدمات ارائه شدن توسط این موسسه می باشد.

همچنین موسسه پاکان افق آرال با سابقه همکاری چند ساله در زمینه برگزاری کارگاه های تخصصی مشاوره و روانشناسی برای ادارات، سازمان، ارگان و نهادهای مختلف به صورت فشرده، کارگاه های یک روزه و یا دوره های ترمی عادی گام های موثری در راستای اهداف خود برداشته است.

ماموریت ما بودن در کنار شما و خانوداه شما در لحظه های سخت، و سرنوشت ساز زندگی شماست. موسسه مراقبتی و روانشناسی پاکان افق آرال شعار، "کودک شاد و سالمند فعال" را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده و تیم مجرب آن تمام تلاش خود را در راستای ارائه خدماتی با کیفیت بالا و هزینه پایین انجام می دهد.

  1. اهم خدمات مرکز به شرح ذیل است:
  2. خدمات تخصصی برای کودکان، شامل پرستار کودک در منزل، روانشناس کودک
  3. خدمات تخصصی برای سالمند، شامل پرستار سالمند در منزل، مراقب سالمند در منزل، همدم و همکلام سالمند،
  4. خدمات نظافتی، شامل اعزام نیروی متخصص برای منزل، شرکت ها و سازمان ها
  5. خدمات تخصصی مشاوره خانواده و کودک و نوجوان
  6. خدمات پرستاری در منزل و حضور همراه در مراکز درمانی
  7. و غیره ....

موسسه مراقبتی و روانشناسی پاکان افق آرال با شماره ثبتی 21095 و مجوز رسمی ارائه خدمات روانشناسی تخصصی کودک و نوجوان از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ی کشور با شماره پروانه 4142 بر آن است که با تلاش های شبانه روزی و یاری حضرت حق بتواند نقش موثری در جامعه داشته باشد.